Kontakt: Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript
Dobro Selo bez naslova (FOTO)
Četvrtak, 27 Kolovoz 2009
Uzorak Slike SOVIĆI DONJI - Momčad Dobrog Sela nije uspjela osvojiti naslov pobjednika Lige Hercegovine. U sinoćnjem finalu poraženi su 4:1 od momčadi Stubica/Zvirići/Bijača. Stubica je bolje ušla u utakmicu i u 11. minuti preko Tomislava Dodiga stigla u vodstvo. Tri minute poslije Dobro Selo se vraća pogotkom Vedrana Marića. U 17. minuti susreta, nakon prekršaja nad Marijom Bencunom isključen je najbolji igrač gostiju Mate Pehar.

Utakmica je odlučena sredinom drugoga poluvremena. Nakon drugog žutog kartona i i igranja rukom u 28. minuti isključen je ponajbolji igrač Dobrog Sela Velimir Raspudić. Penal za momčad  Stubica/Zvirići/Bijača  realizira Hrvoje Jelčić koji  u 33. minuti nakon greške obrane Dobrog Sela  postiže još jedan pogodak. Dobroseljani su pokušavali doći do pogodaka, no bezuspješno. Konačnu odluku o pobjedniku svojim drugim pogotkom donosi Tomislav Dodig u 35. minuti susreta.

Unatoč porazu, našoj momčadi čestitamo na borbenosti i korektnosti tijekom cijeloga turnira. Pokazali su da su veliki u pobjedi, a odmjereni u porazu. Zajedno sa svojim vjernim navijačima dostojno su proslavili titulu doprvaka Hercegovine s najavom kako sljedeće godine idu korak dalje. Na najbolji način  predstavljali su općinu Čitluk na završnici općinskih pobjednika i pokazali iznimnu nogometnu vještinu.

Budući da momčad Kočerina nije došla na susret za treće mjesto, ono je pripalo momčadi Jasenice. Za najboljeg vratara proglašen je Lujo Lilić iz pobjedničke momčadi. Najefikasniji igrač je Velimir Raspudić iz Dobrog Sela sa šest postignutih pogodaka, a za najboljeg igrača  proglašen je Mate Pehar iz momčadi Stubica/Zvirići./Bijača. Trofej za fair play dobila je momčad Kongore (Tomislavgrad).

Ivica Cico Brkić- trener Dobrog Sela

- Prenaglo smo ušli u susret sa željom da osvojimo naslov. Umor je učinio svoje i nemam zamjerki svojim igračima. Čestitam im, pokazali su izvrsnu igru na turniru i mislim da je ovo uspjeh ne samo za našu mjesnu zajednicu nego i za cijelu općinu Čitluk.

Velimir Raspudić - najefikasniji igrač završnice

- Momčad Zvirići/Stubica/Bijača  zasluženo je osvojila naslov jer su sinoć bili bolji. Mislim da je moj crveni karton poljuljao momčad i krenulo je sve nizbrdo. Kada gledamo cijeli turnir, zadovoljan sam igrom momčadi i nadam da ćemo i sljedeće godine igar završnicu i otići korak dalje.