Kontakt: Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript
Četvrtak, 20 Kolovoz 2009
Uzorak SlikeSOVIĆI DONJI - Kako javlja Citluk.ba momčad Dobrog Sela zabilježila je i drugu pobjedu na završnici Lige Hercegovine. U sinoćnjem susretu protiv Jasenice naš predstavnik je slavio 2:1.  Sjajnu igru u prvome  poluvremenu Dobro Selo je okrunilo pogotkom Marija Bencuna. U nastavku susreta naši nogometaši nastavili su u istome ritmu i dominaciju na terenu potvrdili  pogotkom Velimira Raspudića.

U posljednjoj minuti susreta Jasenica je uspjela postići počasni pogodak. S dvije pobjede u dva susreta, Dobro Selo je na prvome mjestu skupine "A". Posljednji susret u skupini odigrat će sutra protiv momčadi Crnići/Aladinići (Stolac).

Par fotografija sa jučerašnje utakmice objavljujemo ljubaznošću kolega sa Grude-Online.info portala: