Kontakt: Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript
'Liga Hercegovine 2010.' od 17.-24. kolovoza u Kruševu
Srijeda, 11 Kolovoz 2010
Uzorak SlikeČITLUK - Ovogodišnja Malonogometna liga mjesnih zajednica općine Čitluk došla je do svoje završnice, preostala je još nedjeljna finalna utakmica na Barama. Početkom sljedećeg tjedna, točnije u utorak, započet će Malonogometno natjecanje općinskih pobjednika mjesnih zajednica „Liga Hercegovine 2010.“  u kojoj će sudjelovati momčadi iz Mostara, Širokog Brijega, Čitluka, Ljubuškog, Čapljine, Tomislavgrada, Posušja, Stoca i Gruda.

Natjecanje će se održati na poručju Grada Mostara, točnije na igralištu u Kruševu i to od 17.-24. kolovoza 2010. godine.

 

Raspored skupina:

 

Skupina A                            Raspored natjecanja – A skupina

1. GRUDE                      1. kol.:   1.-slob.;  Tomislavgrad - Ljubuški

2. TOMISLAVGRAD          2. kol.:   3.-slob.;  Grude - Tomislavgrad

3. LJUBUŠKI                   3. kol.:   2.-slob.;   Ljubuški – Grude

 

Skupina B                             Raspored natjecanja – B skupina

1. ČAPLJINA                   1. kol.:   1.-slob.;   Široki Brijeg - Posušje     

2. ŠIROKI BRIJEG           2. kol.:   3.-slob.;   Čapljina - Široki Brijeg2

3. POSUŠJE                    3. kol.:    2.-slob.;   Posušje - Čapljina

 

Skupina C                              Raspored natjecanja – C skupina

1. ČITLUK                      1. kol.:   1.-slob.;   Stolac - Mostar 

2. STOLAC                      2. kol.;   3.-slob.;   Čitluk - Stolac

3. MOSTAR                     3. kol.;   2.-slob.;    Mostar - Čitluk

 

Kalendar natjecanja:

Utorak, 17.08.2010.

-20.00 sati – Stolac – Mostar

-21:00 sati – Tomislavgrad – Ljubuški

-22:00 sati – Široki Brijeg – Posušje

 

Srijeda,18.08.2010.

-20:00 sati – Čapljina – Široki Brijeg

-21:00 sati – Čitluk – Stolac

-22:00 sati – Grude – Tomislavgrad

 

Četvrtak, 19.08.2010.

-20:00 sati - Ljubuški – Grude

-21:00 sati – Posušje – Čapljina

-22:00 sati - Mostar – Čitluk

           

Ponedjeljak, 23.08.2010.

-20:30 sati – Polufinale

-21:30 sati – Polufinale

 

Utorak, 24.08.2010.

-20:30 sati – Utakmica za treće mjesto

-21:30 sati – F I N A L E

 

Povjerenstvo za natjecanje:

Andrija Baletić-predsjednik-Mostar,  mob. 063 233 288

Tomo Krasić-član-Čitluk,  mob. 063 383 876

Ivan Rogić-član-Grude,  mob. 063 167 002

 

 
« Prethodna   Sljedeća »