Kontakt: Ova email adresa je zatiena od spam robota, nije vidljiva ako ste iskljuili Javascript
Kerim Subašiæ iz meðugorske Teniske akademije seniorski prvak BiH
etvrtak, 16 Oujak 2017
Uzorak Slike

Kerim Subašiæ, èlan Teniske akademije SportLand BA i Tenis kluba Meðugorje novi je seniorski državni prvak BiH. Na dvoranskom prvenstvu BiH, održanom proteklog vikenda u SC Ðuliæ u Širokom Brijegu, Subašiæ je u seniorskoj konkurenciji osvojio naslov prvaka svladavši u finalu Roberta Raguža iz TK Mostar  7-5 3-6 6-3.

Na spomenutom prvenstvu zapažen rezultat ostvario je i Filip Džakula koji je osvojio 3. mjesto, dok su èlanice teniske akademije Ema Mulaliæ i Mara Zovko takoðer imale zapažen nastup na seniorskom državnom prvenstvu. Ema Mulaliæ osvojila je 3. mjesto, a Mara Zovko 4. mjesto.

Na ranije održanim dvoranskim prvenstvima BiH za tenisaèice i tenisaèi mlaðih uzrasta, èlanovi Tenis kluba Meðugorje imali su zapažene rezultate, a najviše uspjeha imao je  Edin Mulaliæ. Edin je na dvoranskom državnom prvenstvu u Sarajevu  osvojio naslov prvaka u konkurenciji tenisaèa do 14 godina.

Uspjesi mladih tenisaèa nagrada su za njihov mukotrpan rad, ali i veliko priznanje za njihove trenere.