Kontakt: Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript
Kerim Subašić iz međugorske Teniske akademije seniorski prvak BiH
Četvrtak, 16 Ožujak 2017
Uzorak Slike

Kerim Subašić, član Teniske akademije SportLand BA i Tenis kluba Međugorje novi je seniorski državni prvak BiH. Na dvoranskom prvenstvu BiH, održanom proteklog vikenda u SC Đulić u Širokom Brijegu, Subašić je u seniorskoj konkurenciji osvojio naslov prvaka svladavši u finalu Roberta Raguža iz TK Mostar  7-5 3-6 6-3.

Na spomenutom prvenstvu zapažen rezultat ostvario je i Filip Džakula koji je osvojio 3. mjesto, dok su članice teniske akademije Ema Mulalić i Mara Zovko također imale zapažen nastup na seniorskom državnom prvenstvu. Ema Mulalić osvojila je 3. mjesto, a Mara Zovko 4. mjesto.

Na ranije održanim dvoranskim prvenstvima BiH za tenisačice i tenisači mlađih uzrasta, članovi Tenis kluba Međugorje imali su zapažene rezultate, a najviše uspjeha imao je  Edin Mulalić. Edin je na dvoranskom državnom prvenstvu u Sarajevu  osvojio naslov prvaka u konkurenciji tenisača do 14 godina.

Uspjesi mladih tenisača nagrada su za njihov mukotrpan rad, ali i veliko priznanje za njihove trenere.