Kontakt: Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript
Nogometašice Brotnja pružile dobar otpor premijerligaškoj Iskri
Petak, 10 Ožujak 2017
Uzorak Slike

Na čitlučkim Barama, nogometašice ŽNK Brotnjo jučer su odigrale prijateljsku utakmicu protiv ŽNK Iskra iz Bugojna. Utakmica je završila pobjedom Iskre 4:0, ali treneri ŽNK Brotnjo, Mateo Musa i Leonardo Klemo bili su jako zadovoljni prikazanom igrom svojih igračica.

Gošće iz Bugojna su trećeplasirana momčad Premijer lige BiH, no domaće igračice uspjele su s daleko iskusnijom momčadi odigrati prvo poluvrijeme bez pogodaka. U drugom poluvremenu nogometašice Iskre postigle su četiri pogotka i riješile pitanje pobjednika, a nakon utakmice treneri ŽNK Brotnjo kazali su kako uz ovakav rad i zalaganje svojih igračica očekuju dobre rezultate u nastavku sezone Druge ženske lige FBiH – skupina Jug u kojoj se Brtonjo natječe.

- Uz ovakav rad, volju i zalaganje naših igračica u nastavku prvenstva možemo ostvariti jako dobre rezultate – poručili su treneri Musa i Klemo.