Kontakt: Ova email adresa je zatiena od spam robota, nije vidljiva ako ste iskljuili Javascript
Nogometašice Brotnja pružile dobar otpor premijerligaškoj Iskri
Petak, 10 OŞujak 2017
Uzorak Slike

Na èitluèkim Barama, nogometašice ŽNK Brotnjo juèer su odigrale prijateljsku utakmicu protiv ŽNK Iskra iz Bugojna. Utakmica je završila pobjedom Iskre 4:0, ali treneri ŽNK Brotnjo, Mateo Musa i Leonardo Klemo bili su jako zadovoljni prikazanom igrom svojih igraèica.

Gošæe iz Bugojna su treæeplasirana momèad Premijer lige BiH, no domaæe igraèice uspjele su s daleko iskusnijom momèadi odigrati prvo poluvrijeme bez pogodaka. U drugom poluvremenu nogometašice Iskre postigle su èetiri pogotka i riješile pitanje pobjednika, a nakon utakmice treneri ŽNK Brotnjo kazali su kako uz ovakav rad i zalaganje svojih igraèica oèekuju dobre rezultate u nastavku sezone Druge ženske lige FBiH – skupina Jug u kojoj se Brtonjo natjeèe.

- Uz ovakav rad, volju i zalaganje naših igraèica u nastavku prvenstva možemo ostvariti jako dobre rezultate – poruèili su treneri Musa i Klemo.