Kontakt: Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript
Potpolje i Ograđenik/Dragićina u finalu Lige veratana MZ općine Čitluk
Nedjelja, 14 Ožujak 2010
http://www.brotnjo-online.com/images/vijesti2010/liga.veterana2.jpgČITLUK - U finalu šestog izdanja Malonogometne lige veterana MZ Čitluk igrat će Potpolje i Ograđenik / Dragićina. U prvom susretu Potpolje je svadalo Blatnicu rezultatom 3:2.Već u 1. minuti Dragan Šakota dovodi Potpolje u vodstvo.

Prošlogodišnji finalisti izjednačili su početkom drugoga dijela, u 22. minuti pogotkom Marina Barbarića.

Preko Mate Ostojića Potpolje ponovno dolazi u vodstvo u 30. minuti a dvije minute kasnije na 3:1 prednost povećava Nikola Juričić. Blatnica je do kraja susreta jedino uspjela postići počasni pogodak.

U drugome susretu momčad Dragićina/Ograđenik preokrenula je vodstvo Čitluk Sela i slavila 5:2. Čitluk Selo u 5. minuti golovima Mladena Pervana odlazi na 2:0. No, tu staje igra Čitlučana. Do kraja poluvremena Dragićina/Ograđenik preko Mile Dugandžića smanjuje prednost na 2:1 a početkom drugoga dijela preko Luke Dugandžića i poravnavaju na 2:2.

Ponajbolji igrač Dragićina/Ograđenika Jadranko Barbarić s dva gola i Mario Šimović donose zasluženu pobjedu u ovome susretu i plasman u finale.