Kontakt: Ova email adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili Javascript
Dobro Selo bez naslova (FOTO)
Četvrtak, 27 Kolovoz 2009
Uzorak Slike SOVIĆI DONJI - Momčad Dobrog Sela nije uspjela osvojiti naslov pobjednika Lige Hercegovine. U sinoćnjem finalu poraženi su 4:1 od momčadi Stubica/Zvirići/Bijača. Stubica je bolje ušla u utakmicu i u 11. minuti preko Tomislava Dodiga stigla u vodstvo. Tri minute poslije Dobro Selo se vraća pogotkom Vedrana Marića. U 17. minuti susreta, nakon prekršaja nad Marijom Bencunom isključen je najbolji igrač gostiju Mate Pehar.

Dobro Selo u finalu Lige Hercegovine!
Srijeda, 26 Kolovoz 2009
Uzorak SlikeSOVIĆI DONJI - Momčad Dobrog Sela izborila je finale Lige Hercegovine. U sinoćnjem polufinalnom susretu naši prvaci u zadnjim sekundama pobjedili su ekipu Kočerina rezultatom 3:2. Drugi finalist je momčad Stubice/Zvirića/Bijače (pobjednik lige MZ općine Ljubuški) koja je nakon izvođenja penala pobjedila Jasenicu . Finalna utakmica je sutra u 21:30 h na ŠC Sovići Donji.

Od 20 h pratite uživo utakmicu Dobrog Sela i Kočerina putem live streaminga!!!
Utorak, 25 Kolovoz 2009
Uzorak SlikeSOVIĆI DONJI - Zahvaljujući kolegama sa Grude-Online portala i Udruzi UPIT iz Širokog Brijega moći ćemo pratiti live streaming polufinala i finala ovogodišnje Lige Hercegovine koja se igra u Sovićima Donjim.

Momčad Dobrog Sela večeras igra polufinalnu utakmicu protiv Kočerina
Ponedjeljak, 24 Kolovoz 2009
Uzorak SlikeČITLUK - Nakon što su punih sedam godina bili među osam najboljih malonogometnih momčadi MNL MZ općine Čitluk, čak tri puta nastupali u polufinalu  i jednom osvojili treće mjesto, konačno su malonogometaši MZ Dobro Selo nastupili u finalu i okitili se laskavim naslovom pobjednika ovogodišnje općinske MNL MZ Čitluka.

Dobro Selo u polufinalu Lige Hercegovine
Subota, 22 Kolovoz 2009
Uzorak SlikeSOVIĆI DONJI - Momčad Dobrog Sela trijumfalno je završila prvi dio natjecanja u Ligi Hercegovine. Naš predstavnik sinoć je sjajnom igrom svladao momčad "Crnići/Aladinići s visokih 7:1 i bez poraza se plasirao u polufinale turnira. Ponovno je bio raspoložen Velimir Raspudić koji je postigao tri pogotka. Uz njega, strijelci za našu momčad bili su Vedran Marić s dva pogotka, te Vidan Tole i Marko Brkić.

Četvrtak, 20 Kolovoz 2009
Uzorak SlikeSOVIĆI DONJI - Kako javlja Citluk.ba momčad Dobrog Sela zabilježila je i drugu pobjedu na završnici Lige Hercegovine. U sinoćnjem susretu protiv Jasenice naš predstavnik je slavio 2:1.  Sjajnu igru u prvome  poluvremenu Dobro Selo je okrunilo pogotkom Marija Bencuna. U nastavku susreta naši nogometaši nastavili su u istome ritmu i dominaciju na terenu potvrdili  pogotkom Velimira Raspudića.

«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 1 - 6 od 27