Kontakt: Ova email adresa je zaÜtiŠena od spam robota, nije vidljiva ako ste iskljuŔili Javascript
Dobro Selo bez naslova (FOTO)
─îetvrtak, 27 Kolovoz 2009
Uzorak Slike SOVI├ćI DONJI - Mom├Ęad Dobrog Sela nije uspjela osvojiti naslov pobjednika Lige Hercegovine. U sino├Žnjem finalu pora┼żeni su 4:1 od mom├Ęadi Stubica/Zviri├Ži/Bija├Ęa. Stubica je bolje ušla u utakmicu i u 11. minuti preko Tomislava Dodiga stigla u vodstvo. Tri minute poslije Dobro Selo se vra├Ža pogotkom Vedrana Mari├Ža. U 17. minuti susreta, nakon prekršaja nad Marijom Bencunom isklju├Ęen je najbolji igra├Ę gostiju Mate Pehar.

Dobro Selo u finalu Lige Hercegovine!
Srijeda, 26 Kolovoz 2009
Uzorak SlikeSOVI├ćI DONJI - Mom├Ęad Dobrog Sela izborila je finale Lige Hercegovine. U sino├Žnjem polufinalnom susretu naši prvaci u zadnjim sekundama pobjedili su ekipu Ko├Ęerina rezultatom 3:2. Drugi finalist je mom├Ęad Stubice/Zviri├Ža/Bija├Ęe (pobjednik lige MZ op├Žine Ljubuški) koja je nakon izvo├░enja penala pobjedila Jasenicu . Finalna utakmica je sutra u 21:30 h na ŠC Sovi├Ži Donji.

Od 20 h pratite u┼żivo utakmicu Dobrog Sela i Ko├Ęerina putem live streaminga!!!
Utorak, 25 Kolovoz 2009
Uzorak SlikeSOVI├ćI DONJI - Zahvaljuju├Ži kolegama sa Grude-Online portala i Udruzi UPIT iz Širokog Brijega mo├Ži ├Žemo pratiti live streaming polufinala i finala ovogodišnje Lige Hercegovine koja se igra u Sovi├Žima Donjim.

Mom├Ęad Dobrog Sela ve├Ęeras igra polufinalnu utakmicu protiv Ko├Ęerina
Ponedjeljak, 24 Kolovoz 2009
Uzorak Slike├łITLUK - Nakon što su punih sedam godina bili me├░u osam najboljih malonogometnih mom├Ęadi MNL MZ op├Žine ├łitluk, ├Ęak tri puta nastupali u polufinalu  i jednom osvojili tre├Že mjesto, kona├Ęno su malonogometaši MZ Dobro Selo nastupili u finalu i okitili se laskavim naslovom pobjednika ovogodišnje op├Žinske MNL MZ ├łitluka.

Dobro Selo u polufinalu Lige Hercegovine
Subota, 22 Kolovoz 2009
Uzorak SlikeSOVI├ćI DONJI - Mom├Ęad Dobrog Sela trijumfalno je završila prvi dio natjecanja u Ligi Hercegovine. Naš predstavnik sino├Ž je sjajnom igrom svladao mom├Ęad "Crni├Ži/Aladini├Ži s visokih 7:1 i bez poraza se plasirao u polufinale turnira. Ponovno je bio raspolo┼żen Velimir Raspudi├Ž koji je postigao tri pogotka. Uz njega, strijelci za našu mom├Ęad bili su Vedran Mari├Ž s dva pogotka, te Vidan Tole i Marko Brki├Ž.

─îetvrtak, 20 Kolovoz 2009
Uzorak SlikeSOVI├ćI DONJI - Kako javlja Citluk.ba mom├Ęad Dobrog Sela zabilje┼żila je i drugu pobjedu na završnici Lige Hercegovine. U sino├Žnjem susretu protiv Jasenice naš predstavnik je slavio 2:1.  Sjajnu igru u prvome  poluvremenu Dobro Selo je okrunilo pogotkom Marija Bencuna. U nastavku susreta naši nogometaši nastavili su u istome ritmu i dominaciju na terenu potvrdili  pogotkom Velimira Raspudi├Ža.

«« PoŔetak « Prethodna 1 2 3 4 5 SljedeŠa » Kraj »»

Stranice 1 - 6 od 27